İPTAL ŞARTLARI

TTK gereğince gıda maddeleri, için cayma hakkı bulunmamaktadır. Fakat siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkiyatı yapılmamış, taşıma esnasında dağılmış, niteliğini yitirmiş siparişlerin iadesini yapıyor ya da siparişi ücretsiz tekrarlıyoruz.

İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 1 gün içinde irtibat bilgilerimizden aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, karşı ödemeli olarak ürünü gönderebilirsiniz.Yurtdışı satışlarda iade ürün sevkiyatı yapılmamaktadır.  İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

………. ALICI’ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir……..
Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?

Kargoda ambalajı bozulmuş, taşıma esnasında ürünün niteliğinin bozulacak kadar dağılması durumunda ürünleri iade talebinde bulunabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, isterseniz aynı sipariş ücretsiz şekilde tekrar gönderilir.

 

Ürünümü iade talebinde bulunmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Lütfen iade işlemi için, ürünü göndermeden önce iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini, eğer ürün dağılmış, bozulmuş ise ürün görseli ile birlikte bize irtibatlarımızdan gönderiniz. Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün dağılmış ya da dış paketinin zarar görmesi halinde kargo yetkilisi ile mutlaka tutanak tutulup imza altına alınması işlemi yapılmalıdır.Ürünler mutlak suretle orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte iadesi yapılmalıdır.

 

Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?

Ürün size hangi kargo şirketi ile gönderilmiş ise aynı şirketle karşıdan ödemeli olarak iade talebi kabul edilen ürünü gönderebilirsiniz.